Megjött az autóbusz!

A Bethlen Gábor Alapnak, a Vidéo Alapítványnak köszönhetően a község iskolabuszt kapott, melynek célja a bejáró gyerekek utazási költségeinek enyhítése.

Megjött az autóbusz!

Szeretnénk támogatni azt a lehetőséget, hogy a szülők a szabd iskolaválasztás jogát gyakorolva a hetényi iskolába járassák gyermekeiket, s ez anyagilag ne legyen megterhelő. 

Reméljük az iskolabusz jó szolgálatot tesz majd.

Köszönet a támogatásért!

Podrobnosti o vložení záznamu

Dátum vloženia: 31. 12. 2016 10:57
Dátum poslednej aktualizácie: 13. 11. 2017 10:58
Autor: admin prevod

Sviatok

Meniny má Medard

Zajtra má meniny Stanislava , Felicián, Prímus, Vojeslav, Berenika, Vojeslava

Užitočné odkazy